Home
Shop
Lista e të preferuarave0

Mbajtese ene kuzhine

Nje produkte qe eshte vertet nje zgjedhe e duhur per kuzhinen tuaj duke u ardhur ne ndihme per nje sistem sa me rregullte.

Eshte nje zgjedhje e duhur ose i nevojshem per kuzhinen.

L 4,990

Bli tani
Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

  • E perber prej dy katesh per te mbajtur sa m shum ene te ndrysheme kuzhine.
  • Praktik,cilsore dhe e thjshte ne montim.
  • Pastrohet lehte fal materialit qe ka.
  • Dizajn modern i cilië pershtatet me cdo kuzhine.
  • Materialië metal.
  • Prmasat 65cm 52cm 32cm.
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj