Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Masazhues Për Qafën Dhe Shpatullat

  • Nëse jeni të lodhur dhe nuk këni energji atëherë zgjidhja është masazhuesi multifunksional.
  • Përjetoni një ekperiencë unike në shtëpi, në zyrë ose në udhetim për qafën dhe shpatullat.
  • Ndihmues kundër stresit dhe pagjumësisë.
  • Përshtatet sipas madhësisë së trupit

L 1,990

Bli tani
Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

  • Masazhuesi rekomandohet për cdo person dhe jo vetëm për personat që kanë probleme me dhimbjet e qafes, shpatullave apo kurrizit.
  • Masazhuesi multifunksional shërben për tju relaksuar duke ju bërë të ndiheni të shplodhur në cdo moment të ditës.
  • Rekomandohet të përdoret cdo ditë pasi në këtë menyrë do ti shihni në një kohë shumë të shkurtër benefitet e masazhatorit.

 

Specifikat

  • Masazhatori përbëhet nga 8 koka masazhuese.
  • Kokat masazhuese lëvizin automatikisht djathtas dhe majtas.
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj