Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Makineri Për Vakum

 • Makineri për vakum
 • Ruajtja e artikujve tuaj të ushqimit të freskët nuk ka qenë kurrë kaq e lehtë!
 • Mban ushqimin më të freskët për më gjatë.

L 1,990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Makineri për vakum

 • Ruajtja e artikujve tuaj të ushqimit të freskët nuk ka qenë kurrë kaq e lehtë!
 • Mban ushqimin më të freskët për më gjatë.

Specifikat:

 • Jo vetëm që i mban të mbyllura në ushqimet tuaja, por ndihmon gjithashtu në parandalimin e transferimit të aromës nga një artikull ushqimor në tjetrin.
 • Ajo që është e shkëlqyeshme në lidhje me është se përdor shumë pak energji, por edhe më lehtë në xhepin tuaj kur bëhet fjalë për faturën e energjisë elektrike.
 • Redukton prishjen dhe harxhimin e sendeve ushqimore, si dhe djegien e ngrirësve.
 • Mban ushqimin më të freskët për më gjatë.
 • Ruan si ushqyesit ashtu edhe mineralet në ushqimin tuaj.
 • Fuqia: 100w
 • Tensioni: 220v
 • Materiali: Plastik ABS
 • Me qese të përfshira në paktim.
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj