Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Llampë LED kundra mushkonjave

Vrasës i pandërprerë i mushkonjave për 24 orë.

UVA vazhdon të tërheq mushkonjat, vrasës fizik të mushkonjave, të shëndetshëm.

L 1,190

Bli tani
Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Llampë LED kundra mushkonjave

  • Vrasës i pandërprerë i mushkonjave për 24 orë.
  • UVA vazhdon të tërheq mushkonjat, vrasës fizik të mushkonjave, të shëndetshëm.

Specifikat:

  • Mbron ambjentin tuaj që të pushoni të qet, gjithashtu dhe bebt mund të bëjnë një gjumë të rehatshëm pa u shqetësuar.
  • Guaska e qëndrueshme e llambës, rezistente ndaj temperaturës së lartë.
  • Trupi i llambës mund të shpaloset, me gjatësi 35 cm.
  • Ideal për shtëpitë.
  • Fuqia: 40W.
  • Tensioni: 165-265V 50 / 60Hz.
  • Lloji i mbajtësit të llambës: E27.
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj