Home
Shop
Lista e të preferuarave0

Kuti organizmi

Kuti organizmi për kozmetike, ne forme ovale per tu vendosur ne mur.

Ideale per te sistemuar aksesorët e flokëve, kremrat dhe të gjitha produktete e kujdesit personal.

L 2,990

Bli tani
Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Kuti organizmimi

  • Kuti organizmi për kozmetike, ne forme ovale per tu vendosur ne mur.
  • Ideale per te sistemuar aksesorët e flokëve, kremrat dhe të gjitha produktete e kujdesit personal.

Specifikat:

  • Me hapsirë të mjaftueshme , mund të mbani të gjitha në 1 vënd.
  • Kapak me mbyllje magnetike
  • Material plastik me cilësi të larte e cila nuk dëmtohet dhe rezistente ndaj ujit
  • Mban peshë deri në 8-9 kg
  • Përmasat 38.7 x 33.3 x 10 cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj