Home
Shop
Lista e të preferuarave0

Kufje me mikrofon Gaming

Shijojen muzikën e preferuar me këto kufje fantastike.

Mjaft praktike dhe të rehatshme për ti përdorur.

L 1,490

Bli tani
Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Kufje me mikrofon Gaming

  • Shijojen muzikën e preferuar me këto kufje fantastike.
  • Mjaft praktike dhe të rehatshme për ti përdorur.

Specifikat:

  • Tepër moderneme dizjan unik.
  • Lidhen me smartphone dhe kompjuter.
  • Përmasat: 180 x 150 x 50mm.
  • Materiali: Plastik tepër rezistente.
  • Frekuenca: 20 ë 2000 Hz.
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj