Home
Shop
Lista e të preferuarave0

Kombinat Dessini 4n1

Falë kësaj makinerie do të keni mundësine të shijoni ushqimet me cilësi të lartë pa i humbur vlerat ushqyese.

Fantastike për të shijuar lëngjet e freskëta

L 9,990

Bli tani
Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Kombinat Dessini 4n1

  • Idealja për kuzinën tuaj.
  • Falë kësaj makinerie do të keni mundësine të shijoni ushqimet me cilësi të lartë pa i humbur vlerat ushqyese.
  • Fantastike për të shijuar lëngjet e freskëta

Specifikat:

  • Shtrydhëse frutash.
  • Blender.
  • Grirëse mishi.
  • Grirëse farash.
  • Gotat jan prej qelqi.
  • Pjesët mund të pastrohen lehtësisht dhe në lavastovilje.

Kualiteti PREMIUM.

Fuqia: 1200W.

 

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj