Home
Shop
Lista e të preferuarave0

Këndore për tualet

Kthejeni ëdo cep në një hapsirë të dobishme me këndoren e tualetit.

ëelik inoks, kundra ndryshkut dhe rezistent.

Rafti është vetë-kullus dhe i lehtë për tu pastruar.

 

L 890

Bli tani
Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Raft celiku këndor për tualet.

Mund të përdoret për të ruajtur sendet tuaja të vogla në një mënyrë të organizuar.

Vendoset pa shënja, butë ndaj mureve dhe sipërfaqeve të tjera.

 

Specifikat

  • Materiali: ëelik inoks.
  • Material kundra ndryshkut.
  • Shume e lehtë në montin, pa vida.
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj