Home
Shop
Lista e të preferuarave0

Kamer me minions

 • Monitoroni sigurisë e foshnjës tuaj me kamerën me WIFI.
 • Monitorimi i sigurisë në shtëpi 360 ë, diapazoni i plotë i zbulimit të rrotullimit, kontrolli i azhurnuar, më inteligjent.
 • Cilësi e lartë audio dhe video për një pamje sa më të qart.

L 5,990

Bli tani
Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Kamera Smart A1 Webcam 2K 1296P HD WiFi
 • Mbështetje me përkufizim të lartë 80 1080P FullHD.
 • Lloji i kartës së kujtesës MicroSD / TF
 • Cilësia e imazhit 3MP, teknologjia dinamike e gjerë WDR, shfaqja e imazhit me definicion të lartë.

Specifikat

 • Dimensioni: 112 * 76 * 76 mm
 • Hyrja e energjisë: 5V-2A
 • Lidhja: WiFi: 2.4GHz
 • Bateria: JO
 • Rezolucioni: 3MP
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj