Home
Shop
Lista e të preferuarave0

Grirëse manuale

  • Vjen grirësia manuale e shpejtë dhe pa shpenzuar energji.
  • Shumë funksionale për kuzhinën tuaj.
  • Praktike dhe e shpejtë.

L 1,290

Bli tani
Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Grirëse manuale me dizanj praktik.

Grirësja përmban thika prerëse prej inoxi ne formë zikzake.

Para grirjes, ushqimi duhet të pritet në copa (mundësisht shirita të gjata).

Specifikat

  • Thikat prerëse inox
  • Material plastik
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj