Home
Shop
Lista e të preferuarave0

Grirës elektrik

  • Grirës elektrik multifunksional me fuqi 350W dhe kapacitet 2L.
  • Ideale për të grirë mish, perime, fruta, etj, të cilat mund ti kontrolloni në cdo kohë falë materialit transparent.
  • I shpejtë dhe i thjeshtë për tëu përdorur.

L 2,990

Bli tani
Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

  • Grires Lexical Chopper LCH-1904ë është perfekt për gririen e cdo ushqimi që ju duhet.
  • Ky blender do tëju grije ushqimet tuaja shume shpejt, pa u sforcuar dhe pa iëa hequr vlerat ushqyese produkteve ushqimore.
  • Shumë praktike në përdorim dhe pastrohet lehtë

Specifikat

  • Fuqia 350W,
  • Me 2 nivel shpejtesie
  • Tehe prej celiku inoks
  • Kapaciteti 2L
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj