Home
Shop
Lista e të preferuarave0

Grep shumëfunksional

  • Kjo oranizuese kaq praktike do ju largojë rrëmujën në kuzhinën tuaj.
  • Dekorim kreativ për shtëpinë tuaj e qëndrueshme dhe praktike.
  • I përshtatshëm për të varur filxhanin e kafesë, ëelësin, enët e kuzhinës, rrobat, kravatën, ëantën e shpinës, ëadrën, rripin për ndonjë send të vogël.

L 390

Bli tani
Compare

Përshkrim

  • Ky grep shumëfunksional i varur me 6 grepa mund të thajë lehtë dhe enë gatimi.
  • Ju kursen hapësirën dhe praktit në vendosje.
  • Thjesht rrëshqisni kete grep mbi një raft të dollapit.
  • I përshtatshëm për të varur filxhanin e kafesë, enët e kuzhinës etje…

Specifikat

  • Madhësia: 26.2cm x 6.5cm
  • Material: Hekuri
  • E përbërë nga 6 grepa
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj