Home
Shop
Lista e të preferuarave0

Garderobe 3D

Garderobë me vizatime të përshtatshme për vajza dhe djem.

Multifunksionale, jo vetëm si garderobë për dhomën e gjumit por për cdo ambjent tjetër ku ju dëshironi.

L 2,190

Bli tani
Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Garderobe 3D

  • Garderobë me vizatime të përshtatshme për vajza dhe djem.

Specifikat:

  • Multifunksionale, jo vetëm si garderobë për dhomën e gjumit por për cdo ambjent tjetër ku ju dëshironi.
  • Materiali: Prej cope, shufra metali.
  • Permasat: 70 x 41 x 150 cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj