Home
Shop
Lista e të preferuarave0

Furrë halogjene me avull Sokany Sk-560

 • Furrë halogjene (llambë) me cilësi të lartë ju lejon të pjekni, skuqni, piqni dhe më shumë.
 • E shkëlqyeshme për gatimin e ushqimeve me avull dhe pak yndyrë.
 • Sistemi i fuqishëm i ngrohjes qarkullon ajrin e nxehtë në mënyrë të barabartë duke e gatuar atë shpejt dhe në mënyrë të barabartë.

L 4,990

Bli tani
Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Furrë halogjene (llambë) qelqi profesionale Sokany Sk-560 13L.
 • Gatim i shëndetshëm me zero deri në 80% më pak vaj.
 • Gatuan deri në 3 herë më shpejt se furrat e zakonshme
 • Kohëmatës deri në 60 min.
 • Temperatura maksimale prej 250 celcius.
 • Doreza vjen në formë unazë standarde.

Specifikat

 • Fuqisë: 1400w, 220 ~ 240v
 • Kapaciteti: 13l
 • Tas qelqi
 • Raft ëelik
 • ëelës sigurie
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj