Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Furëe pastrimi

Nje mjet praktik pastrimi ne kuzhinen tuaj
Prej teli te fuqishem qe largon te gjitha llojet e papastertive edhe ato me te veshtira
Me doreze te gjate qe lehteson punen dhe mbron duart tuaj nga demtimi gjate perdorimit
Ideale per familjet, hotelet apo restorant për larjen e tenxhereve dhe eneve te ndryshme
Vjen se bashku me 3 koka te perfshira ne paketim

L 490

Bli tani
Compare
Status: Ka stok
Kodi:furce-pastrimi

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Furëe pastrimi”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj