Home
Shop
Lista e të preferuarave0

Furëë pastimi

  • Furcë Ideale për pastrimin e dritareve.
  • Kjo do t’ju ndihmojë të pastroni papastërtitë dhe pluhurin e bllokuar në pjesët më të ngushta.
  • Do t’ju lejojë të hiqni shpejt papastërtitë dhe pluhurin nga dritarja dhe vendeve të tjera të vështira për t’u arritur.

L 490

Bli tani
Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

  • Furcë për pastrimin e dritareve.
  • Kjo do t’ju ndihmojë të pastroni papastërtitë dhe pluhurin e bllokuar kudo!
  • Një furëë kompakte dhe e lehtë në përdorim.

 

Specifikat

  • Pesha: 30g
  • Materiali: plastikë

 

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj