Home
Shop
Lista e të preferuarave0

Fshesë korenti me vakum

Mjaftë u lodhët me fshesat e vjetra.

Pastrimi behet më i lehtë me fsheshen e korentit me vakum.

Garanton higjenë maksimale.

L 4,490

Bli tani
Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Fshesë Korenti me vakum

  • Mjaftë u lodhët me fshesat e vjetra.
  • Pastrimi behet më i lehtë me fsheshen e korentit me vakum.
  • Ideale për personat alergjik.
  • Garanton higjenë maksimale.
  • Praktike dhe e shpejtë.

Specifikat:

  • Koka e lëvizshme.
  • Tapiceri e përshtatshme për cdoë ambjent.
  • Dorez ergonomike.
  • Pesha: ë1.9kg
  • Fuqia: 850W

 

 

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj