Home
Shop
Lista e të preferuarave0

Fshesë elektrike 2n1

Pastroni me lehtësi ëdo lloj sipërfaqe të fortë.

Pastron dhe lëmon dyshemen ose parketin, duke lënë sipërfaqen pa shenja.

L 5,990

Bli tani
Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Fshesë elektrike 2n1

  • Pastroni me lehtësi ëdo lloj sipërfaqe të fortë.
  • Pastron dhe lëmon dyshemen ose parketin, duke lënë sipërfaqen pa shenja.

Specifikat:

  • Ideale për pastrimin e dyshemeve dhe sipërfaqeve të mëdha.
  • Kjo paisje elektrike pastron me lehtësi.
  • Me vënd të posatcëm për derdhjen e detergjentit dhe të ujit.
  • Mjaftë praktike për tu përdorur.
  • Me dorezë ergonomike.
  • Materiali: Plastik ABS.
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj