Home
Shop
Lista e të preferuarave0

Formë për kek

  • Tavë me formë për kek për kuzhinën tuaj.
  • Garanton shpërndarje të shkëlqyer të nxehtësisë dhe stabilitetit.

L 890

Bli tani
Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

  • Funksional për pjekje i përsosur për bukë, kek me mollë, pica, tiramisu etje…
  • Forma e tavës për pjekje është bërë nga materiali i fortë dhe i qëndrueshëm, nxehtësi e njëtrajtshme, e sigurt për furrë në 500 gradë.
  • Material i qëndrueshëm i ëelikut të karbonit.
  • Veshje jo-ngjitëse me cilësi të lartë.

Specifikat

  • Përmasat meëdiametër : 28 cm x24cmx 22cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj