Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Dollap për rroba

Dollapi i duhur për një sistemim sa më të mirë të rrobave.

Ideal për dhoma fëmijësh.

L 5,490

Bli tani
Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Dollap për rroba

  • Dollapi i duhur për një sistemim sa më të mirë të rrobave.
  • Ideal për dhoma fëmijësh.

Specifikat:

  • Dollap portativ plastik me 2 modelet më të mira.
  • I vogël dhe praktik që përshtatet në ëdo dhomë.
  • Montohet dhe ëmontohet lehtë.
  • I përshtatshëm për shtëpi pushimi.
  • Mund ta vendosni edhe në ballkone.
  • Në gjendje me ngjyrë të zi, blu, roze, jeshil dhe lejla.
  • Përmasat: Dollap i madh 148*47*111 cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj