Home
Shop
Lista e të preferuarave0

Bllokues dyersh e sirtarësh

  • Bllokues dyersh, dollapë dhe cdo gjë tjetër ku fëmijet nuk do kenë dot mundësi ti hapin.
  • Nuk është e nevojshme shpimi.
  • Siguron dyert e kabinetit vetë-ngjitëse.
  • Mund të hapen lehtësisht nga të rriturit.

L 400

Bli tani
Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

  • Ideale për të mbyllur dyert e dollapeve e cdo gjë tjetër.
  • Vijne 2 cope se bashku ne paketim.
  • Shëndeti i fëmijëve do të jetë i sigurt.

Specifikat

  • Ngjyra: e bardhë, blu
  • Materiali: Plastik
  • Madhësia: gjatësia 10CM e gjerë 3.5CM secila anë
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj