Home
Shop
Lista e të preferuarave0

Blender Grirës DSP

 • Blender grirës DSP
 • Pini kokteje frutash, jo vetëm të shijshëm, por edhe të shendetshem.
 • Me blenderin mund të bëhet një përzierje shumë e mirë e frutave që dëshironi.
 • Mikson fruta dhe perime të ndryshme.
 • Ka një dekorim sportiv me një drite LED rreth.

L 3,990

Bli tani
Compare

Përshkrim

 • Blender grirës DSP
 • Blender i bukur, i fuqishëm DSP KJ2020A motor 3 në 1 me kapacitet të konsiderueshëm.
 • Filxhanë të plotë prej qelqi.
 • Pajisje shtesë të shkëlqyera për përdorim në shtëpie.
 • Në paketim keni dhe aksesorë të tjerë si: baza e blenderit, kupa me vellim 1.5 liter, e një gotë plastike me mase 500ml.

Specifikat

 • Fuqia: 250W
 • Kapaciteti: 1.5L
 • Materiali: Celik inox
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj