Home
Shop
Lista e të preferuarave0

Arspirator hunde për bebe

Arsipratori i duhur për bebet tuaja.

Zhbllokimi i hundëve të bebit do të jet më i lehtë fal këtij aspiratori.

L 1,990

Bli tani
Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Arspirator hunde për bebe

  • Arsipratori i duhur për bebet tuaja.
  • Zhbllokimi i hundëve të bebit do të jet më i lehtë fal këtij aspiratori.

Specifikat:

  • Një zgjidhje e zgjuar, e sigurt dhe efektive për të ndihmuar bebin tuaj.
  • Doreza ergonomike e cila mundëson mbajtje komode.
  • Nuk ka nevojë për bateri, mund të rimbushet nga karikuesi USB.
  • Dizajni modern.

Përdorimi

  • Mbajtja e trupit kryesor larg ujit.
  • Zgjidhni anën e përshtatshme për për hundën.
  • Pas montimit, ndizni butonin e energjisë dhe zgjidhni një forcë të rehatshme, atëherë mund të përdorni.
  • Për sigurinë e hundës dhe shëndetit të foshnjës tuaj, ju lutemi pastroni dhe dezinfektojeni menjëherë pasi të keni përdorur.

 

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj