Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Android Box Tx 3 Mini

Android Box Tx 3 Mini ë ë
Bejeni Televizorin tuaj smart duke pare filmat me te fundit si edhe shume programe te tjera si youtube, google, fb, insta e cdo aplikacion tjeter qe ju nevojitet ë
ë E vogel dhe ideale per tu mare me vete per pushimeë
ë Mund te merni te gjithe aplikacionet si nje smart phoneë
ë Mund ta lidhni me me internetin me Wifi ose me fisheë
ë Shpejtesia 2 GB RAMë
ë Memoria 16 Gbë

L 2,990

Compare
Status: Ka stok
Kodi:android-box-tx-3-mini

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Android Box Tx 3 Mini”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj