Home
Shop
Lista e të preferuarave0

Aksesor tualeti

Per ti shtura sa m shum stil tualetit eshte vendosja e raftit qe eshte dicka ideale dhe organizuese .

L 1,490

Bli tani
Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

  • Rafte per vendosjen e produkteve kozmetike peceta etj.
  • Produkte vertet specifik ,i vecante dhe ideal.
  • Montohet shum lehte ne vende te ndryshme te ambjentit.
  • Nuk krijon problem ndaj lageshtis.
  • Permasat 13.8cm 16.8cm
  • Material plasik.
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj