Home
Shop
Lista e të preferuarave0

Aksesor kuzhine

Mbajtese lugesh pirunjesh etj.

Nje aksesor i nevojshem dhe gjithashtu dekoruse ne kuzhinenë tuaj.

 

L 590

Bli tani
Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

  • Mbajtse per vendosjen e pirunjeve, lugeve etj.
  • E pershtashme per te mirmbajtur paisjet.
  • Permasat 18cm 14cm 6.5cm
  • Materali plasik.
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj