Home
Shop
Lista e të preferuarave0

ëadra për fëmijë në formë autobuzi

 • Fëmijët mund të zbaviten dhe të luajnë pa fund.
 • Do të kenë më shumë argëtim gjatë kohës së lirë.
 • Dizanj me formë autobuzi dhe me ngjyra.
 • Montim i shpejtë i palosshëm duke kursyer kohë.

L 2,990

Bli tani
Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Lodër për fëmijë në natyrë lodër ëadër formë autobusi me zinxhir i palosshëm.
 • Pëlhura poliester është e qepur dy herë dhe mund të lahet.
 • Shumë rezistente ndaj konsumit.

 

Specifikat

 • Lloji i projektit: ëadra për fëmijë
 • Madhësia e hapjes: rreth 70 x 70 x 112 cm
 • Materiali: leckë
 • Ka 50 topa shumë ngjyrësh
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj